Vrhunska energija festivala Garden of Dreams privukla je veliki broj ljubitelja dobre zabave, na OPEN AIR lokaciju u Kampusu Univerziteta u Sarajevu, a zatim i u Dom mladih, tokom dvodnevnog festivala održanog u Sarajevu. Posjetitelji iz BIH i raznih krajeva svijeta, posebno iz naših susjednih zemalja, pristigli su u velikom broju kako bi uživali u najnovijem izdanju festivala Garden of Dreams.
Prva noć ovogodišnjeg festivala odisala je nevjerojatnom energijom, vođena vrhunskom muzikom, zaraznim ritmovima plesa i vrhunskom produkcijom. Nakon zagrijavanja uz RnB hitove Brown Sugara, koji su bili više nego dovoljni da podignu energiju publike, nastavilo se s energičnim crnogorskim hip-hop duom Who See i sjajnim nastupom hrvatskog repera Vojko V. Vrhunac večeri, bez sumnje, bio je nastup britanske zvijezde Toma Odell-a, čija je emotivna i snažna izvedba ostavila publiku bez daha. Sarajevski bend Velahavle i beogradski rock sastav Artan Lili dodatno su pojačali tempo, stvarajući svojevrstan uvod u vrhunac večeri – nastup britanske zvijezde Toma Odell-a. Publika, okupana u svjetlostima i vatrometima emocija, zajedno je pjevala s ovim mladim talentom, stvarajući nezaboravnu harmoniju koja je odjekivala prostorom festivala.
Druge noći festivala publika je uživala u Domu mladih, a zabava i visoki duh festivala ostali su nepromijenjeni, sa dva floor-a i KOMPLETNIM FESTIVALSKIM LINEUP-om za jednu noć! Posjetitelji su uživali u audio-vizuelnom spektaklu. U Sarajevo su stigli majstor elektronske scene, harizmatični Chris Liebing i ikona među DJ-evima. Još jedna impresivna postava talentovanih umjetnika, uključujući Recondite, Woo York, Echonomist, Ruede Hagelstein, After Affair, Kristijan Molnar, Rajot, Goran Emkić, Luka Čikić, Ena Smajić i Adnoir, pretvorila je Dom mladih u pravo središte elektronskog zvuka.
Danas, Garden of Dreams ne samo da je muzički festival, već i jedinstveni svijet, spreman da premaši sve granice! Turitička zajednica Kantona Sarajevo ponosni je partner ovog događaja.
